MAPA SERWISU

O NAS
POCZĄTEK
PLANOWANE
GALERIA
TESTY
PORADY
LINKI
ZASŁYSZANE
NASZE ROWERY
RÓŻNE
NAPISZ DO NAS
CO NOWEGO


TopLista - oddaj swój głos
--== Toplista Polskich stron rowerowych ==--
Toplista rowerowych stron WWW - bikeworld.pl

Księga gości

pl.rec.rowery


Trasy

Dla większości poznańskich (czy wielkopolskich) górali opisywane tutaj trasy to żadna nowość. Większość opisywanych tras można znaleźć w ogólnodostępnych przewodnikach. Taką literaturą zaczęliśmy posługiwać się na początku "rowerowania" po Wielkopolsce, kiedy okoliczne ścieżki, laski i parki zaczęły już nie wystarczać, a kilka pierwszych trochę dalszych wyjazdów podniosło apetyt na przemierzanie bikiem zielonych, czasmi wydawać by się mogło dzikich i nieodkrytych terenów Wielkopolski.
Zamierzeniem tego rozdziału nie jest proponowanie czegoś zupełnie nowego lecz pewnego rodzaju usystematyzowanie. Trasy zostały tak podzielone, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie, w zależności od swoich umiejętności i kondycji. Początek każdej trasy znajduje się przy Malcie, jednym z bardziej ulubionych miejsc spotkań poznańskich górali.
Mamy nadzieję, że opisy choć trochę zachęcą bardziej opornych do spakowania w plecak niezbędnych rowerowych "klamotów", dwóch batonów, kilku bananów itd. i wyruszenia w drogę.
Do zobaczenia na szlaku!


Trasy do 50km

Trasy do 100km

Trasy na popołudnie

Tras przybędzie - prosimy o cierpliwość


Opis kilku tras, które przejechaliśmy w Górach Bystrzyckich, Orlickich i Stołowych